0
صفحه اصلی     معرفی     محصولات     خدمات     تازه‌های خبری     مطالب آموزشی و مفید     پیشنهادات و انتقادات     قوانین و مقررات     تماس با ما    
دما نوین

فروشگاه دما نوین

(آردل)

اینستاگرامتلگرام
صفحه اصلی / بلاد / آبگرمکن‌ بلاد
شرکت بلاد از جمله تولید کننده‌های آبگرمکن‌های ایستاده زمینی در داخل کشور می‌باشد که با سابقه‌ای چند ساله توانسته نام خود را در بازار به ثبت برساند. این شرکت هدف اولیه خود را بر پایه‌ی کیفیت مناسب محصولات خود متمرکز کرده و بعد از آن پشتیبانی و خدمات به مشتریان گرامی را مد نظر قرار داده است. در حال حاضر شرکت بلاد توانسته محصولاتی را در بازار عرضه کند که علاوه بر اینکه از قیمت مناسبی برخوردار است توانسته با ضمانت خود رضایت مشتری را جلب نماید. این محصول در عین سادگی از ورق با کیفیت مطلوب و دوام خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل انتخاب آن برای مصرف کننده یک پیشنهاد مناسب می‌تواند باشد. از جمله مشخصات محصولات شرکت بلاد راندمان بالا، عمر مفید و مصرف مناسب انرژی می‌باشد. آبگرمکن‌های شرکت بلاد شامل ۵ سال ضمانت مخزن می‌باشند.
فروشگاه دما نوین از جمله زیر مجموعه‌های فروش شرکت بلاد در زمینه‌ی همکاری با این شرکت سابقه‌ی طولانی دارد.
معرفی فروشگاه دما نوین تماس با فروشگاه

فروشگاه دما‌ نوین (آردل) با بیش از ۲۷ سال سابقه در زمینه‌ی فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع آماده‌ی همکاری جهت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی این تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان در انواع واحدهای مسکونی، اداری و تجاری به شما عزیزان می‌باشد.

                  

آدرس ما: تهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر جنوبی، نبش چهارراه لبافی‌نژاد، پلاک ۱۲۳۳، فروشگاه دما نوین (آردل)
تلفن:  ۶۶۴۶۴۴۵۹ 
فکس: ۶۶۹۷۲۶۳۳
همراه:  ۰۹۱۲۳۳۰۵۰۶۵   شهرام آقایی
همراه:  ۰۹۱۲۹۲۴۹۱۹۴    آرام آقایی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دما نوین می‌باشد. طراحی سایت : ایران طراح