0
صفحه اصلی     معرفی     محصولات     خدمات     تازه‌های خبری     مطالب آموزشی و مفید     پیشنهادات و انتقادات     قوانین و مقررات     تماس با ما    
دما نوین

فروشگاه دما نوین

(آردل)

اینستاگرامتلگرام
صفحه اصلی / محصولات گرمایشی ساخت ایران / گلدپن
شرکت تولیدی صنعتی آذر یانارایستی سو اولین و بزرگترین تولید کننده رادیاتور پانلی در ایران در سال ۱۳۸۹ با تلاش‌های مستمـر و خستگـی ناپذیـر مهندسـان مجــرب و توانمنـد از کشورهــای تــرکیه و ایــران راه‌انـــدازی و در ابتدای سال ۱۳۹۰ افتتاح گردید. این شرکت با ظرفیت اسمی بالغ بر ۲۴۰ هزار متر در سال فعالیت خود را آغاز و هم‌ اکنون با راه‌اندازی واحد دوم تمام اتـومــاتیک با نام گـروه تولیـدی صنعتـی آذرگرمـای سهند تبـریــز و آذریـانـار و بـا ظـرفیت اسمــی بـالغ بـر۷۰۰ هزار متر و بـیش از ۵۰ نمایندگـی فـروش و خـدمات پـس از فــروش، بـزرگـتریـن تولیـد کننده رادیـاتور پـانـلـی در ایـران می‌بـاشـد. هم چنین این شرکت جهت بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به احداث و تجهیز آزمایشگاه مجهز جهت کنترل کلیه پارامترهای مورد نظر سازمان محترم استاندارد ایران نموده است. رادیاتور پنلی گلدپن از جمله محصولات پر مصرف و رقابتی در بازار می‌باشد.
فروشگاه دما نوین به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های فروش در حال همکاری با شرکت گلدپن می‌باشد.
معرفی فروشگاه دما نوین تماس با فروشگاه

فروشگاه دما‌ نوین (آردل) با بیش از ۲۷ سال سابقه در زمینه‌ی فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع آماده‌ی همکاری جهت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی این تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان در انواع واحدهای مسکونی، اداری و تجاری به شما عزیزان می‌باشد.

                  

آدرس ما: تهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر جنوبی، نبش چهارراه لبافی‌نژاد، پلاک ۱۲۳۳، فروشگاه دما نوین (آردل)
تلفن:  ۶۶۴۶۴۴۵۹ 
فکس: ۶۶۹۷۲۶۳۳
همراه:  ۰۹۱۲۳۳۰۵۰۶۵   شهرام آقایی
همراه:  ۰۹۱۲۹۲۴۹۱۹۴    آرام آقایی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دما نوین می‌باشد. طراحی سایت : ایران طراح