0
صفحه اصلی     معرفی     محصولات     خدمات     تازه‌های خبری     مطالب آموزشی و مفید     پیشنهادات و انتقادات     قوانین و مقررات     تماس با ما    
دما نوین

فروشگاه دما نوین

(آردل)

اینستاگرامتلگرام
صفحه اصلی / محصولات گرمایشی ساخت ایران / نیک کالا
شرکت نیک کالا با ۱۱۰ سال سابقه در امر تجارت، تولید و صادرات یکی از خوشنام‌ترین تولیدکنندگان ایران است. تولید ما ثمره دانشی قوی است كه از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات نیك كالا از فناوری به روز و طراحی نوین تركیب شده است. مشتریان نیك كالا می‌دانند كه می‌توانند به نیك كالا اعتماد كنند. سالها تعاملات با مشتریان، نیك‌كالا را قادر ساخته تا توانمندی خود را پیوسته با خواسته و رضایت مشتری منطبق نماید.
امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت در تعاملات نوین جهانی می‌باشیم. همچنانكه منطقه دارای تقاضای سیری ناپذیر برای محصولاتی است كه خطوط تولید نیك‌كالا امكان تولید آن را دارد. لذا شركت در حال مذاكره با سازندگان معتبر لوازم خانگی در دنیا می‌باشد تا با ایجاد یك فرآیند تولید مشترك (جوینت ونچر) جهت تولید و توزیع محصولات لوازم خانگی اقدام نماید.
فروشگاه دما نوین از همان بدو شروع به کار ارزش زیادی برای این شرکت قایل بوده و محصولات زیادی از این شرکت را به فروش رسانده است.
معرفی فروشگاه دما نوین تماس با فروشگاه

فروشگاه دما‌ نوین (آردل) با بیش از ۲۷ سال سابقه در زمینه‌ی فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع آماده‌ی همکاری جهت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی این تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان در انواع واحدهای مسکونی، اداری و تجاری به شما عزیزان می‌باشد.

                  

آدرس ما: تهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر جنوبی، نبش چهارراه لبافی‌نژاد، پلاک ۱۲۳۳، فروشگاه دما نوین (آردل)
تلفن:  ۶۶۴۶۴۴۵۹ 
فکس: ۶۶۹۷۲۶۳۳
همراه:  ۰۹۱۲۳۳۰۵۰۶۵   شهرام آقایی
همراه:  ۰۹۱۲۹۲۴۹۱۹۴    آرام آقایی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دما نوین می‌باشد. طراحی سایت : ایران طراح